
Absoluutselt – kallistused võivad öelda rohkem, kui tuhat sõna! Keha keel räägib tihti seda, mida sõnad varjata võivad. Siin on mõned levinud kallistuste tüübid ja nende võimalikud tähendused suhetes:
1. Tihe ja pikk kallistus (nagu ei tahakski lahti lasta)
See on sügava emotsionaalse sideme märk. Kui partner hoiab sind kaua ja tugevalt, on see armastuse, kaitstuse ja intiimsuse väljendus. Teda huvitab sinu heaolu ja ta naudib lihtsalt sinu lähedust.
2. Ühe käega kallistus (kerge või pealiskaudne)
See võib viidata distantsile või kohmetusele. Kui teised kallistused on sügavamad ja see üksik hetk oli kiire või pealiskaudne, võib see tähendada, et partner on hajevil, reserveeritud või lihtsalt pole hetkel emotsionaalselt kohal.
3. Kallistus selja silitamisega
Silitamine lisab kallistusele rahustava ja hoolitseva noodi. See on toetav kallistus – eriti hea märk, kui teil on raskem aeg. Partner tahab sind lohutada ja kinnitada, et oled hoitud.
4. Tantsuline kallistus (hõljute koos aeglaselt)
Kui teie kallistused meenutavad aeglast tantsu või liikumist, on see kirgliku, romantilise suhte tunnus. Selles on kirge, mängulisust ja soovi teineteisega aega veeta.
5. Pea rinnale toetamine
Kui üks toetab oma pead teise rinnale, näitab see usaldust ja haavatavust. See on väga armas ja südamlik žest, mis viitab sügavale emotsionaalsele ühendusele.
6. Kallistus tagantpoolt (üllatuskallistus)
Tagantpoolt kallistamine viitab tugevale usaldusele – see tähendab, et inimene tunneb end su selja taga turvaliselt. See võib olla ka märk, et ta soovib sind kaitsta ja sind “omaks võtta”.
7. Kallistus koos silmsidemega
Kui kallistamise ajal on ka silmside, siis see viitab sügavale armastusele ja vastastikusele ühendusele. See on sügavalt intiimne – mitte ainult füüsiline, vaid ka hingeline lähedus.